fbpx

Zespół muzyczny SieGra Oferta

Zespół weselny SieGra to najwyższa jakość i brzmienia na najwyższym poziomie. Wykonujemy swoje usługi na terenie całego kraju i chętnie przyjedziemy akurat do Was.

Dlaczego warto wybrać nas? Odpowiedź znajdziecie w naszej ofercie. Zapraszamy!


Zespół muzyczny


Zespół weselny SieGra

Dlaczego warto wybrać nas? Odpowiedź znajdziecie w naszej ofercie. Zapraszamy!

Błogosławieństwo w domu Panny Młodej

W trakcie przygotowań Panny Młodej przyjeżdżamy pod dom, aby urozmaicić swoją obecnością czas przed ceremonią błogosławieństwa. Witamy Pana Młodego skocznym marszem, a następnie wykonujemy blok muzyczny (około 30 minut) przed błogosławieństwem. Instrumenty jakich używamy to akordeon, werbelek, gitara akustyczna oraz tamburyn. Następnie przygrywamy w trakcie błogosławieństwa oraz odjazdu Pary Młodej i gości do kościoła.

Animacje i zabawy dla gości oraz dzieci

Nie ograniczamy się tylko do szablonowego grania od przerwy do przerwy. Wykorzystując naszego wodzireja Arka, oferujemy szereg zabaw, które mają na celu integrację gości, np.: Kankan, Zorba, Belgijka i wiele innych. Z doświadczenia wiemy, że pomaga to w bezpośrednim nawiązaniu kontaktu z gośćmi. Organizujemy również konkursy i zabawy muzyczno-ruchowe dla najmłodszych. Kto wie, może kiedyś zagramy na weselu u któregoś z naszych najmłodszych gości?

Biesiada za stołami

Tradycyjna biesiada za stołami musi być. Jest to nieodzowny element każdego wesela, na którym gramy. Wychodzimy za stoły, aby razem z gośćmi pośpiewać “Szła dzieweczka”, “Miesiące”, “Hej z góry” czy jakąkolwiek inny, biesiadny hicior. Na życzenia Pary Młodej możemy przygotować specjalne śpiewniki dla gości, aby nikt z nich nie pogubił się w słowach w ferworze biesiadnej walki. Śpiewniczek weselny znajdziesz TUTAJ 

Dekoracja światłem

Posiadamy ponad 50 punktów świetlnych. Oferowane przez nas światła to możliwość stworzenia niesamowitego klimatu wizualnego, dodającego uroku pozornie zwyczajnym wnętrzom. Kompleksowe oświetlenie imprez dostosowane jest do charakteru każdego miejsca oraz rodzaju organizowanego wydarzenia. W zależności od potrzeb możemy stworzyć stonowany nastrój lub dodać dynamiki wybranemu miejscu organizowanej imprezy.

Taniec w chmurach.

Wytwornica ciężkiego dymu to kolejna niezapomniana atrakcja możliwa do zrealizowania z zespołem SieGra. Po szczegóły tej usługi odsyłamy Państwa do naszej oferty.

Zespół muzyczny + DJ

Na imprezy natury “młodzieżowej” (ale nie tylko!) dysponujemy usługą z DJ’em. Łączymy wtedy nasz występ z muzyką czysto klubową, która bardzo często nie została absolutnie napisana do wykonań “na żywo” przez zespół. Nadaje to imprezie zupełnie innego charakteru, gdy w trakcie przerw bloków muzycznych lub w ostatnich godzinach imprezy Dj wykonuje set muzyczny.

Współpraca

Współpracujemy z innymi firmami z “branży”. Na życzenie Państwa Młodych możemy zaoferować usługi fotograficzne, fotobudkę lub fotolustro czy ciężki dym. Jeśli bylibyście zainteresowani taką kompleksową współpracą oczywiście zostały przewidziane rabaty. Skontaktujcie się z nami i zapytajcie o szczegóły.